سایت فرهنگی دینی خبری و دانلود،دانلود آهنگ،مسایل دینی،مسایل شرعی،اسلام،اخبار فرهنگی،اخبار هنری،اخبار سیاسی،سایت الحمات

اختصاص 1800میلیون ریال برای زیباسازی شهر آق قلا/ نصب المان نوروزی در میدان وحدت

شهردار آق قلا گفت : برای رنگ آمیزی و زیباسازی شهر از اعتبار سال آینده ۱۸۰۰ میلیون ریال در نظر گرفته شده است و اینکه بتوانیم وضعیت شهر را از وضع موجود تغییر دهیم.

به گزارش گلستان ما به نقل از راه اسپی دژ، اماندردی کلته شهردار آق قلا ضمن تبریک فرا رسیدن فصل بهار و آغاز سال جدید به خبرنگار ما گفت : ما برای سال جدید برنامه هایی داریم تا بتوانیم حال و هوای شهر را تغییر دهیم. بخشی از این برنامه ها عبارتند از : رنگ آمیزی بلوار ها ، معابر عمومی و پیاده رو ها، زیباسازی و چراغانی میدان های شهر می باشد.

وی افزود : در حال حاظر هم در میدان وحدت آق قلا المان نوروزی گلدان ترکمنی و سال ۱۳۹۷ ۱۳۹۷ را با آرزوی سال خوب برای همه شهروندان و میهمانان عزیز نصب کردیم.

شهردار آق قلا خاطر نشان کرد : برای رنگ آمیزی و زیباسازی شهر از اعتبار سال آینده ۱۸۰۰ میلیون ریال در نظر گرفته شده است و اینکه بتوانیم وضعیت شهر را از وضع موجود تغییر دهیم و یک شور و نشاط خاصی برای هر بیننده ای به وجود بیاوریم.

showimage.aspxtype1ampid27660 - اختصاص 1800میلیون ریال برای زیباسازی شهر آق قلا/ نصب المان نوروزی در میدان وحدتshowimage.aspxtype1ampid27655 - اختصاص 1800میلیون ریال برای زیباسازی شهر آق قلا/ نصب المان نوروزی در میدان وحدتshowimage.aspxtype1ampid27656 - اختصاص 1800میلیون ریال برای زیباسازی شهر آق قلا/ نصب المان نوروزی در میدان وحدتshowimage.aspxtype1ampid27657 - اختصاص 1800میلیون ریال برای زیباسازی شهر آق قلا/ نصب المان نوروزی در میدان وحدتshowimage.aspxtype1ampid27658 - اختصاص 1800میلیون ریال برای زیباسازی شهر آق قلا/ نصب المان نوروزی در میدان وحدتshowimage.aspxtype1ampid27659 - اختصاص 1800میلیون ریال برای زیباسازی شهر آق قلا/ نصب المان نوروزی در میدان وحدتshowimage.aspxtype1ampid27654 - اختصاص 1800میلیون ریال برای زیباسازی شهر آق قلا/ نصب المان نوروزی در میدان وحدت

انتهای پیام/

دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 1
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.