سایت فرهنگی دینی خبری و دانلود،دانلود آهنگ،مسایل دینی،مسایل شرعی،اسلام،اخبار فرهنگی،اخبار هنری،اخبار سیاسی،سایت الحمات

بیانیه بسیج فرهنگیان شبستر در خصوص برگزاری کنسرت در این شهرستان

شبستر خبر – shabestarnews.ir

به گزارش شبسترنیوز، کانون بسیج فرهنگیان شهرستان شبستر در اعتراض به برگزاری کنسرت در این شهرستان،بیانیه ای به شرح ذیل صادر کرده است:

در این بیانیه آمده است:

الذین ان مکناهم فی الارض اقاموالصلاه و اتوالزکاه وامرو بالمعروف و نهو عن المنکر ولله عاقبه امور(حج ایه۴۱)

ترویج موسیقی یک کاری است برخلاف مذاق اسلام,درست است که هرنوع موسیقی حرام نیست،اما ترویج موسیقی به این معنی نیست که می روند یک نوع موسیقی که حرام نیست را می گردند با دقت پیدا می کنند و آنرا تعلیم می دهند و ترویج می کنند .این نیست بلکه درست عکس این است و درموارد بسیاری عکس این است .( مقام معظم رهبری مدظله العالی).

زمان زیادی از فرمایشات حضرت اقا در مورد تهاجم فرهنگی می گذرد و هنوز برخی از مسولان از خواب زمستانی غفلت بیدار نشده اند .در شرایطی که دلسوزان نظام با انواع تهدیدها،تهمت ها،و افتراها …به باد انتقادگرفته شده اند وبا لحنی تمسخرآمیز و نسبت دادن القابی همچون افراطی،تندرو و…مورد هجوم قرار میگیرند تفکربرگزاری کنسرت در شهرستان به بهانه میلاد منجی عالم بشریت آنهم درشهرستانی که فرهنگی بودن آن زبانزد خاص و عام بوده و ومزین به بیش از ۴۷۷ شهیدگلگون کفن میباشد مورد سوء استفاده برخی قرار می گیرد و مسِئولان و دست اندرکاران به راحتی از کنارآن می گذرند .

حالا که غیرت دینی مردم اصیل و متدین جلوی این گونه مجالس را گرفته است بعضی آن را تندروی و افراطی گری می دانند. به کدامین دلیل؟به دلیل پایبندی به اعتقاداتمان؟به دلیل ایستادگی بر اصولمان؟ می گویند شما موسیقی و شادی را تعطیل می کنید.اما نمی گویند کدام موسیقی . کدام شادی؟آری اگر فحش بدهند آزادی بیان است !اگر جواب بدهی بی فرهنگی،سوال اگر کنی تفتیش عقاید است سوال اگر بکنند آزادی بیان است غنای فرهنگی مردم را به چه می فروشید؟به موسیقی و طرب!؟. فرهنگ ناب محمدی (ص) را با چه معامله می کنید؟راستی شما عزیزان مشکلات اقتصادی مردم را هم می بینیدوادعا میکنید کنسرت باعث شادی مردم می شود مردم را به خنده وا می داریدکه رنج های مشکلات ازدواج،اشتغال،مسکن،کدام را فراموش کنند؟کدامشان با برگزاری کنسرت برطرف میشود چاره چیست؟؟؟ارائه راهکارو تسهیل امر ازدواج جوانان،کمک به حل مشکل مسکن،و اشتغال جوانان باعث شادی پایدار در جامعه می شود.

کانون بسیج فرهنگیان شهرستان شبستر اعلام میدارد که ما هیچ مخالفتی با اصل موسیقی نداشته و نداریم اما بر خود وظیفه دانستیم با تاسی گرفتن از فرمایشات حضرت امام(ره)و حضرت آقا و وصایای شهدای گرانقدراین شرایط غفلت زدگی و رو به پسرفت فرهنگی را هم به مسئولین محترم و هم به مردم عزیز یاد آوری نموده،از مردم و امت حزب الله میخواهیم با بلند نمودن فریاد خویش صدای اعتراض خود را به گوش مسئولین برسانند.

خبر بیانیه بسیج فرهنگیان شبستر در خصوص برگزاری کنسرت در این شهرستان در پایگاه اطلاع‌رسانی شبستر خبر پدیدار شد.

دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 1
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.