سایت فرهنگی دینی خبری و دانلود،دانلود آهنگ،مسایل دینی،مسایل شرعی،اسلام،اخبار فرهنگی،اخبار هنری،اخبار سیاسی،سایت الحمات

تاکید فرماندار شبستر بر اجرای منشور حقوق شهروندی

تاکید فرماندار شبستر بر اجرای منشور حقوق شهروندی

دسته بندی : الحمات تاریخ : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶

شبستر خبر – shabestarnews.ir

به گزارش شبسترنیوز،حسن مستفید در جلسه تبیین و تحلیل منشور حقوق شهروندی که عصر امروز برگزار شد گفت: با توجه به اینکه امسال منشور حقوق شهروندی از سوی رئیس جمهور محترم، ابلاغ شده است لذا ضروری است که در تمام ادارات و نهادها نصب و مورداجرا قرار گیرد.

وی اظهار کرد: طبق قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، حاکمیت بر جهان و انسان ازآن خداست و خداوند انسان را بر سرنوشت خویش حاکم ساخته است و نمود بارز برخورداری از حق حاکمیت در کشور ما ، حق رای مردم و شرکت آنها در انتخابات و آینده اجتماعی ،سیاسی، فرهنگی و اقتصادی است.

فرماندار شبستر افزود:اولین منشور حقوق شهروندی حق حیات است که هر شهروندی باید از آن برخوردار باشد. همچنین حق کرامت و برابری انسانی به هر یک از افراد جامعه این حق را می دهد که در جامعه و ادارات موردتکریم قرار گیرند و برابری انسانی در این مورد رعایت شود. البته مردم نیز باید متقابلاً به این حقوق پایبند باشند.

معاون سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان نیز در این نشست گفت: اولین مفهوم شکل یافته در سازمانها این است که چگونه قدرت تغییر می یابد و چگونه تغییر در قدرت ایجاد می نماید؟

وی ادامه داد:اگر یک نسل در طول زندگانی خود نتایج یک برنامه را شاهد بود یعنی تغییر حاصل شده است. در طول زمان ارزشها و هنجارها تغییر می یابند و ثابت نیستند. تغییر را نمی توان حذف و یا کنترل کرد بلکه باید آن را مدیریت نمود.

فتح زاده خاطرنشان کرد: احساسات ریشه دار اعضای یک جامعه را ارزش می گویند لیکن این ارزشها نسبی هستند و از یک محل به محل دیگر تغییر می یابند، لذا باید برای آینده برمبنای وقایع و شواهد امروز برنامه های پیشرو طراحی کنیم. اعتماد و سرمایه ی اجتماعی باعث تغییر فرهنگ اجتماعی و سازمانی ما و تغییر نگرش مردم می شود.

انتهای پیام/

خبر تاکید فرماندار شبستر بر اجرای منشور حقوق شهروندی در پایگاه اطلاع‌رسانی شبستر خبر پدیدار شد.

دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 1
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.