سایت فرهنگی دینی خبری و دانلود،دانلود آهنگ،مسایل دینی،مسایل شرعی،اسلام،اخبار فرهنگی،اخبار هنری،اخبار سیاسی،سایت الحمات

تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی از مهم‌ترین وظایف رسانه‌ها است/ " انقلاب اسلامی ، افتخار به گذشته و امید به آینده" شعار چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گلستان با بیان اینکه "انقلاب اسلامی، افتخار به گذشته و امید به آینده" شعار چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی است، گفت: تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی و بصیرت‌افزایی جامعه در مقابل توطئه دشمنان از مهم‌ترین وظایف رسانه‌ها است.

به گزارش گلستان ما؛ حجت‌الاسلام احمدرضا احمدی امروز در دیدار با اعضای هیئت مدیره خانه مطبوعات استان گلستان اظهارداشت: عملکردها ، دستاورد نظام نیست و دستاورد انقلاب اسلامی هدف کامل نظام بوده و ثابت است اما کارنامه به واقع عملکرد دولت‌هاست و باید این دو را از هم جدا کرد.

وی افزود: در برهه بسیار حساسی قرارداریم و نباید حقیقت انقلاب اسلامی مغفول واقع شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گلستان با اشاره به تاریخچه مطبوعات در دهه ۶۰ افزود: مطبوعات و رسانه‌ها در آن دهه بیشتر نوشتاری بودند و با وجود اینکه رسانه‌های زیادی وجود نداشت اما مطبوعات قدرت و تاثیرگذاری زیادی داشتند.

حجت‌الاسلام احمدی ادامه داد: در آن دوران دشمن با رسانه‌های محدود اما پرحجم و فعال در برابر نظام ایجاد شبهه می‌کرد و حجم بمباران افکار عمومی توسط دشمن زیاد بود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گلستان تصریح کرد: اما امروز شرایط تغییر کرده و نیروهای ارزشی توانمند شده‌اند و اگر بتوانیم از این توانمندی استفاده کنیم اهداف انقلاب اسلامی را به ثمره خواهیم رساند.

وی ایجاد شبهه را یکی از مهم‌ترین فعالیت های دشمنان در عرصه رسانه دانست و اظهار کرد: دیدید که پیدا شدن یک جسد مومیایی شده دستمایه رسانه‌های ضدانقلاب قرار می‌گیرد و آن‌قدر توسط دشمن کار می‌شود که در افکار عمومی ایجاد شبهه می‌کند.

وی با اشاره به چهل سالگی انقلاب یادآورشد: یکی از وظایف رسانه‌ها در فرصت باقی مانده ایجاد صداب درست برای تبیین دستاوردهای انقلاب است که این وظیفه خانه مطبوعات و وزارت فرهنگ و ارشاد را سنگین‌تر می‌کند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گلستان متذکر شد: دشمن به دنبال برائت رژیم پهلوی از جنایات آن دوره است و مطبوعات و رسانه‌ها باید اقدامات و استراتژی دشمن را شناسایی کرده و دشمن را با قلم‌ها بیرون برانند و جنایات دوران پهلوی را برای مردم بازگو کنند. باید جوانان دهه ۷۰ و ۸۰ را متوجه جنایات رژیم پهلوی کنیم.

وی تصریح کرد: دشمن می‌خواهد بین کارنامه نظام و دستاوردهای نظام فاصلح ایجاد کند. باید حواسمان باشد که عملکردها، دستاورد نظام نیست و دستاورد انقلاب اسلامی هدف کامل نظام بوده و ثابت است اما کارنامه به واقع عملکرد دولت‌هاست و باید این دو را از هم جدا کرد. حوزه دستاوردها حوزه نرم است .

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گلستان افزود: امام خمینی(ره) فرمودند انقلاب برای ما چه کرد و باید بگوییم ما برای انقلاب چه کاری انجام دادیم. رسانه ها باید تلاش کنند در این ایام به دستاوردها و عملکردهای انقلاب اسلامی بپردازند.

حجت‌الاسلام احمدی با بیان اینکه شعار محوری امسال "انقلاب اسلامی، افتخار به گذشته و امید به آینده" است، اظهارکرد: هنر مطبوعات و رسانه ها در این است که افکار عمومی را با نگارش، قلم گویا، با فطرت همراه کنند و این فرایندها باید سبب به این شود که یک فرد به انقلاب اسلامی خوش‌بین شود.

انتهای پیام/

دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 1
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.