سایت فرهنگی دینی خبری و دانلود،دانلود آهنگ،مسایل دینی،مسایل شرعی،اسلام،اخبار فرهنگی،اخبار هنری،اخبار سیاسی،سایت الحمات

تصاویر/ اقدامات شهرداری و شورای شهر آق قلا برای مسافرین نوروزی

شورای اسلامی شهر و شهرداری آق قلا در راستای جذب توریست و میهمانانی که از شهرستان دیدن خواهند کرد با اقدامتی سعی در فراهم نمودن اوقات خوش برای این عزیزان شد.

به گزارش گلستان ما به نقل از راه اسپی دژ، عبدالحکیم سلاق عضو شورای شهر آق قلا با تبریک سال نو و آغاز فصل بهار در گفتگو با خبرنگار ما گفت: شورای اسلامی شهر و شهرداری آق قلا در راستای جذب توریست و میهمانانی که از شهرستان دیدن خواهند کرد با اقدامتی سعی در فراهم نمودن اوقات خوش برای این عزیزان شد.

وی افزود: آماده سازی پل باستانی شهرستان، زیباسازی شهر، چراغانی و نور پردازی، ایجاد دهکده نوروزی از اقدامات ستاد تسهیل مسافرین نوروزی شهرستان می باشد.

عضو شورای شهر آق قلا خاطر نشان کرد:همچمیم چند چشمه سرویس بهداشتی نیز ایجاد کردیم تا مسافران در این ایام دچار مشکل نشوند .

پیمان حسن قاسمی نائب رئیس شورای شهر آق قلا گفت: شهرداری آق قلا و مجموعه شورای شهر امسال را برای جذب مسافرین عزیز در تلاش برای نظافت و مبلمان شهری است.

وی افزود: برای جذب گردشگران عزیز یک دهکده توریستی را در ورودی شهر ایجاد کردیم. میدان سوارکاری آق قلا یکی از منابع خوب شهرمان برای جذب توریست هست که برای استقبال از مسافرین نوروزی آماده است و پرسنل شهرداری شبانه روزی در اختیار شهروندان هستند تا بتوانیم شهر را برای مسافرین و مهمانان عزیز آماده نگاه داریم.

showimage.aspxtype1ampid27662 - تصاویر/ اقدامات شهرداری و شورای شهر آق قلا برای مسافرین نوروزیshowimage.aspxtype1ampid27663 - تصاویر/ اقدامات شهرداری و شورای شهر آق قلا برای مسافرین نوروزیshowimage.aspxtype1ampid27664 - تصاویر/ اقدامات شهرداری و شورای شهر آق قلا برای مسافرین نوروزیshowimage.aspxtype1ampid27665 - تصاویر/ اقدامات شهرداری و شورای شهر آق قلا برای مسافرین نوروزیshowimage.aspxtype1ampid27666 - تصاویر/ اقدامات شهرداری و شورای شهر آق قلا برای مسافرین نوروزیshowimage.aspxtype1ampid27667 - تصاویر/ اقدامات شهرداری و شورای شهر آق قلا برای مسافرین نوروزیshowimage.aspxtype1ampid27668 - تصاویر/ اقدامات شهرداری و شورای شهر آق قلا برای مسافرین نوروزیshowimage.aspxtype1ampid27669 - تصاویر/ اقدامات شهرداری و شورای شهر آق قلا برای مسافرین نوروزیshowimage.aspxtype1ampid27670 - تصاویر/ اقدامات شهرداری و شورای شهر آق قلا برای مسافرین نوروزیshowimage.aspxtype1ampid27671 - تصاویر/ اقدامات شهرداری و شورای شهر آق قلا برای مسافرین نوروزی

انتهای پیام/

دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 1
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.