سایت فرهنگی دینی خبری و دانلود،دانلود آهنگ،مسایل دینی،مسایل شرعی،اسلام،اخبار فرهنگی،اخبار هنری،اخبار سیاسی،سایت الحمات

توفیق خدمت به مردم بهترین خاطره 96 بود/ عیدی شهردای آق قلا به همشهریان/ آرزوی شهردار برای آق قلا چیست؟

بهترین خاطره این است که خداوند به من توفیق خدمت گزاری داده است و اینکه در خدمت مردم خوب و شریف و بسیار متین شهرش باشد و این بهترین خاطره سال ۹۶ من است.

به گزارش گلستان ما،میکروفن اسپی دژ این بار به سراغ شهر دار آق قلا رفته و در واپسین ساعات سال ۱۳۹۶ گفتگوی صمیمانه ای را با وی داشته است.

خودتان را برای ما معرفی کنید؟

اماندردی کلته هستم و مدتی است که توفیق خدمت گزاری در سمت شهردار آق قلا را دارم

بهترین خاطره شما در سال ۹۶ چیست؟

بهترین خاطره این است که خداوند به منتوفیق خدمت گزاری داده است و اینکه در خدمت مردم خوب و شریف و بسیار متین شهرش باشد و این بهترین خاطره است که در سال ۹۶ برای من اتفاق افتاده است البته من در سال ۸۱ به مدت ۴ سال خدمت گزار مردم شهر خوبمان در سمت عضو شورای شهر بودم.

ازمهترین فعالیت شما در دوران ۴ سال شورای شهر بودنتان به یک مورد اشاره کنید؟

آن دوران بسیار خاطر انگیزی بود و یکی از پروژه هایی که در معیت شهردار وقت آقای باباآل هوز و اعضای شورای شورای شهر مانند حاج حمید میرزاعلی، حاج غفور یلمه، امان محمد توماج و سرکار خانوم عاشر بی بی کاظمی، کلنگ زنی پل خرمشهر بود. معاون عمرانی وزیر کشور وقت کلنگ پل را به زمین زدند

همچنین طی یک حرکت فرهنگی زیبا و ماندگار تندیس عارف و شاعر معروف مختومقلی فراغی را در میدان وحدت نصب کردیم و استاندار از آن رونمایی کرد.

بدترین خاطره شما از سال ۹۶ چیست؟

من خاطره بدی از سال ۹۶ ندارم. ممکن است که اتفاقات بدی بیافتد و خاطر آدم را مکدر بکند اما روحیه بنده اینگونه است که نه برای خود و دیگران خیلی سخت گیر نیستم.

سعی میکنم با تعاملو ارتباط عاطفی خوب مسائلی که حاد نباشد را رفع و رجوع کنم.البته عبدالرحمن جرجانی که یکی از افراد نیک شهرستان و از دوستان نزدیک بنده بودند امسال فوت کردند و درگذشت ایشان برای من ضایعه بسیار سنگینی بود.

ارتباط شما با مردم آق قلا خوب است در اتاق شهردار برای همه مردم باز است؟

همانطور که گفتید، بنده اهل آق قلایی هستم در آق قلا متولد شدم تحصیل کردم،بزرگ شدم و اگر اغراق نباشد ۶۰ الی ۷۰ درصد مردم را میشناسم و بلعکس مردم نیز من را میشناسند.دیدگاه من بر این بوده که همیشه یار و یاور دیگران به خصوص اقشار ضعیف جامعه باشم. من وضعیت مالی چندانی ندارم، ولی تا جایی که در توان دارم به دیگران کمک می کنم. اما کسانی در شهر هستند که واقعا دوست دارند به مردم کمک کنند. رفتار و حرکات ما هم تقریبا نشات گرفته از همین است تا بتوانیم بر اساس آموزه های قرآنی حداقل کمکی که از دستمان بر می آید به هم نوع خود کنیم.

showimage.aspxtype1ampid27627 - توفیق خدمت به مردم بهترین خاطره 96 بود/ عیدی شهردای آق قلا به همشهریان/ آرزوی شهردار برای آق قلا چیست؟

شهرداری ارگانی است که با مردم زیاد سر و کار دارد آیا آمد و رفت های زیاد مردم باعث اعصاب خوردی شما نمی شود؟

نه اصلا. من خیلی به ندرت عصبانی می شوم، همانطور که امام خمینی(ره) هم فرمودند، مردم ولی نعمت ما هستند.من هم به نوبه خود سعی میکنم با مردم رفتار خوبی داشته باشم و الحمدالله مردم هم بسیار خوب هستند و کسی نیز با ما با بی ادبی حرف نزده است. ما آمدیم که به مردم خدمت کنیم

اوایل انتخاب شما به عنوان شهردار سفری به تهران داشتید چه اتفاقی افتاد؟

ما چون سابقه کاری قبلی داشتیم از کار های شهر و شهرداری با همراهی آقای هزارجریبی نماینده مردم شریف گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی به سازمان شهرداری ها، وزارت کشور و وزارت راه و شهر سازی مراجعه کردیم و درخواست هایی برای شهر داشتیم که به نتاسبج مطلوبی نیز رسید. آقای هزارجریبی تا کنون پیگیر این موضوع هستند و به نوبه خودم از همین جا از ایشان تشکر می کنم. واقعا ایشان خستگی ناپذیر هستند و به دنبال حل مشلات شهر هستند.

دلتنگ مدرسه نمی شوید؟

بله. واقعا دلم تنگ می شود. به مدرسه زیاد سر می زنم. در حدود ۲۷ سال در مدرسه بودیم و با بچه ها بسیار اخت پیدا کرده بودیم. خودتان هم یکی از شاگرد های ما بودید. این ارتباط ها قطع نمی شود و این بسیار زیباست.یکی دو نفر از این بچه ها به من گفتند آقای مدیر حالا که شهردار شدید کوچه ما را هم درست کنین.

عیدی شهردار آق قلا چند ساعت مانده به سال جدید به مردم شهر آق قلا چیست؟

همانطور که خودتان میدانید عیدی شهرداری ها معمولا زیبایی و مبلمان شهری است و اینکه مردم عزیزمان از ما رضایت داشته باشند. ان شاءالله در سال آینده اجرای پروژه موزاییک فرش پیاده رو ها یکی از پروژه های شهرداری است. بهره برداری از پل شهید باهنر نیز یک عیدی است که شهروندان عزیز از بما بپذیرند.

خبرخوشی دیگر اینکه شهرداری آق قلا در حال مذاکره برای خرید یک کارخانه آسفالت برای شهرداری است که تقریبا در مراحل پایانی است. خبر دیگر اینکه ساختمان جدید شهرداری برای خدمت به همشهریان با حمایت شورای اسلامی شهر و با مشارکت بخش خصوصی ساخته خواهد شد.

عیدی دیگر اینکه از پروژه های مهم دیگر که نماینده مجلس نیز به دنبال اجرای آن هستند، خیابان ۵۵ متری نماز است که نشست ها با صاحبان ملک مربوطه انجام شده تقریبا توافق های اولیه به پایان رسیده است.

رابطه شما با فرماندار شهرستان چگونه است؟

جناب آقای ضمیر، رئیس شهرستان و انسان شریفی هستند که شبانه روز زحمت می کشند ما هم پا به پای ایشان حرکت می کنیم.

مطمئنا تعامل هاست که سازنده کار است. ایشان یک روحیه بسیار تعامل گرایی دارند و خودشان هم پای کار هستند.

showimage.aspxtype1ampid27626 - توفیق خدمت به مردم بهترین خاطره 96 بود/ عیدی شهردای آق قلا به همشهریان/ آرزوی شهردار برای آق قلا چیست؟

آق قلا را در سال ۹۷ چگونه می بینید؟

ان شاءالله شاهد پیشرفت های بسیار خوبی با همکاری همه مسئولین و مردم کند.آرزوی من این است که آق قلا به شهری جدید و نو و متفاوت با گذشته تبدیل شود.

چه توصیه ای به جوانان دارید؟

جوانان با شهرداری همکاری کنند. از جوانان درخواست میکنم که حضور فیزیکی داشته باشند. ابراز نظر در گروه ها و فضای مجازی خوب است ولی واقعیت کار چیز دیگری است. واقعیت کار و مشاهده میدانی چیز دیگری است. به طور مثال یک حرکت قشنگی با همکاری بچه های یک NGO انجام دادیم و آن هم پاک سازی شهر به مناسبت فرارسیدن سال نو بود.

در پایان سال خوب و خوشی را برای مردم شریف آق قلا و ایران اسلامی آرزو میکنم.

اسپی دژ هم به نبوه خود ضمن تبریک سال نو به ایشان و همه همشهریان، آرزوی خدمت هر چه بیشتر را برای ایشان دارد.

انتهای پیام/

دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 1
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.