سایت فرهنگی دینی خبری و دانلود،دانلود آهنگ،مسایل دینی،مسایل شرعی،اسلام،اخبار فرهنگی،اخبار هنری،اخبار سیاسی،سایت الحمات

سیاه نمایی و ترویج نا امیدی در جامعه خواست دشمن است

سیاه نمایی و ترویج نا امیدی در جامعه خواست دشمن است

دسته بندی : الحمات تاریخ : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶

شبستر خبر – shabestarnews.ir

به گزارش شبسترنیوز، حجت الاسلام سیفعلی محمدزاده در مراسم افتتاح نمایشگاه با تقدیر از برپایی این نمایشگاه از سوی شهرداری و شورای اسلامی سیس گفت: لازم است این حرکت‌ها در تمام شهرها و روستاها به صورت گسترده انجام گیرد.

وی اظهار کرد: مسئولین باید از کارآفرینان فعال که در جامعه تلاش می‌کنند حمایت کرده و در معرفی محصولاتشان تلاش کنند تا جوانان فعال در این زمینه مورد حمایت قرار گیرند و جامعه در اثر تلاش و فعالیت رشد یافته و اگر تلاش، فعالیت، تعهد و ایمان نباشد، جامعه رشد نخواهد کرد.

محمدزاده با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی ابراز کرد: تلاش ها و پیشرفت نظام در طول ۴۰ سال در ابعاد مختلف چشمگیر است و امروز دوست و دشمن به این پیشرفت های چشمگیر اذعان دارند.

وی ادامه داد: باید با کار و فعالیت تلاش کنیم که برای همیشه دشمنان خوار و ذلیل شوند تا نتوانند جایگاهی داشته باشند و امروز ملت ایران اسلامی پای کار،آگاه و بصیر هستند و با تمام توان در عرصه حضور یافته و با روحیه جهادی قدم برمی دارند.

وی تاکید کرد:برای مسئولین و مردم، داشتن روحیه جهادی،امید آفرین است و این روحیه،آینده روشنی را برای امت اسلامی نوید می دهد و هرکس باید در جایگاه خود در عملی کردن عدالت در جامعه تلاش کند.

محمدزاده با بیان اینکه صدای قلم نویسندگان موجب خوشنودی خداوند متعال می شود بیان کرد:صدای قلم نویسندگان زمانی که حق را بنویسند موجب خوشنودی الهی شده و امروز فضای مجازی از مصادیق همین است که باید تلاش کنیم قلم مان قلم فاسد نباشد.

امام جمعه شبستر با تاکید بر همدلی و امید در جامعه خاطرنشان کرد:اگر در جامعه به جای اینکه همدلی و امید ایجاد کنیم خدای نکرده موجب فساد و نا امیدی شویم به نظام جمهوری اسلامی خیانت کرده ایم.

وی تصریح کرد:عدالت در فضای مجازی باید مدنظر قرار گرفته و نباید بهانه های مختلف برای همه چیز ایراد بگیریم و در این عرصه باید توجه کرده و حسن ها را بیان کنیم و جامعه را برای مواردی که نرسیده ایم آماده کنیم.

محمدزاده اظهار داشت:سیاه نمایی و ترویج نا امیدی در جامعه خواست دشمن بوده و همه مردم و مسئولین وظیفه دارند به مردم امید دهند و همچنین باید جوانان را نسبت به آینده امیدوار کنیم.

امام جمعه شبستر با تاکید بر توجه به اشتغال جوانان و ترویج فرهنگ ازدواج آسان خاطرنشان کرد:باید در آبادانی و پیشرفت جامعه تلاش کنیم و انتظار نداشته باشیم از خارج بیایند جامعه ما را آباد کنند.

خبر سیاه نمایی و ترویج نا امیدی در جامعه خواست دشمن است در پایگاه اطلاع‌رسانی شبستر خبر پدیدار شد.

دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 1
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.