سایت فرهنگی دینی خبری و دانلود،دانلود آهنگ،مسایل دینی،مسایل شرعی،اسلام،اخبار فرهنگی،اخبار هنری،اخبار سیاسی،سایت الحمات

همایش استانی حمایت از کالای ایرانی در حوزه اصناف گلستان برگزار می شود

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان گفت: همایش استانی حمایت از کالای ایرانی در حوزه اصناف گلستان در سالجاری برگزار می گردد.

به گزارش گلستان ما به نقل از کاسب امین؛ "حسینقلی قوانلو" رئیس سازمان، صنعت، معدن و تجارت گلستان در حاشیه اولین جلسه هماهنگی اتاق های اصناف استان گلستان، با اشاره شعار سالجاری به خبرنگار ما گفت: باید تلاش کنیم و فرهنگ استفاده از کالای ایرانی را در جامعه نهادینه کنیم.

وی افزود: همه مردم کشور عزیزمان باید با مصرف کالای ایرانی زمینه رونق اقتصادی کشور واشتغال جوانان برومند میهن عزیزمان را فراهم نمایند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان تصریح کرد: حمایت از کالای ایرانی ونهادینه کردن فرهنگ استفاده از محصولات داخلی یکی از مهمترین برنامه های ما در سال جاری است وبه همین منظور همایش حمایت از کالای ایرانی را در سالجاری برگزار خواهیم نمود.

"قوانلو" اظهار کرد: اتاق های اصناف شهرستان ها، باید با برگزاری انتخابات بصورت الکترونیکی از بروز مشکلات در حوزه انتخابات صنفی جلوگیری نمایند.

وی اظهار کرد: هدف از برگزاری این جلسه اجرای دقیق قانون نظام صنفی و بررسی مشکلات پیش رو و ارائه راهکارهای لازم جهت تسهیل و تسریع در اجرای برنامه ها و برقراری تعامل بیشتر با سایر دستگاههای اجرایی جهت پیش برد اهداف و برنامه های حمایتی از بازار می باشد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان، همچنین بر ساماندهی فاقدین پروانه کسب، درج آمار و اطلاعات در سامانه ایرانیان اصناف ، صدور پروانه کسب الکترونیکی و تجهیز واحدهای صنفی به صندوق مکانیزه تاکید کرد.

انتهای پیام/

دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 1
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.